Послуги

Illustration

Індивідуальне психологічне консультування

Консультування може бути як з глибоким запитом, так і з геть буденним: підтримка перед або після якихось подій, розбір конфлікту та розуміння причин його винекнення, не бажання вставати зранку, тощо. 

Illustration

Психосоматика

Якщо систематично або іноді турбують болі, тілесні зажими, скутість, розлади, подразнення... тощо, то ми разом подолаємо цю проблему. Маю гарні знання та досвід в цьому напрямку. В роботі з психосоматикою треба бути готовим до тривалого консультування.

Illustration

Сімейне консультування

Сім'я і дім це затишні та енергетичні місця де людина відпочиває та відновлює ресурс для взаємодії з зовнішнім світом. Якщо ця гармонія порушена, ми разом зможемо її відновити.

Illustration

Курс 10 сесій "Путівник особистості"

Якщо є недостатнє розуміння себе у цьому світі, то цей коротенький курс дасть гарну структуру яка вже буде надійною опорою. Що таке ідентичність? Скільки їх у Вас? Для чого вона і як нею користуватись? На ці та подібні питання знайдете прості відповіді та розуміння себе. 

Illustration

Порадити чудового фахівця з іншого напрямку

Якщо ви хочете спробувати незвичну психологічну практику, або потрібна порада чи контакти фахівця в конкретному напрямку, то проконсультую допоможу, поділюсь контактами.  

Illustration

Підтримую в візиті до психіатра

Якщо у Вас виникли підозри на депресію, ПТСР, тощо і Ви вагаєтесь у відвідуванні психіатра і не маєте контактів, то звертайтесь до мене. Я проконсультую, поділюсь контактами, буду на зв'язку з психіатром та підтримаю Вас.    

Мої контакти

Якщо у вас є будь-які запитання чи запити щодо вашої проблеми з психічним здоров’ям, будь ласка, не вагайтеся. Не соромтеся зв’язатися зі мною, напишіть мені у Viber і я зв’яжусь з вами якомога швидше. Заздалегідь вибачаюсь, що не завжди маю змогу відповісти на дзвінок, тому прошу писати у Viber, або у форму яка поряд праворуч

Адреса

08631, Київська область, смт Глеваха,
вул. Вокзальна, 11 ( центральний корпус Інституту механіки та автоматики),
офіс 602 ( 6 поверх )

Робочі години

вівторок-субота10:00 –20:00

Контакти

+38 (067) 959 63 12 ( Viber )
moc.liamg%40veieidva.syned

Записатися на консультаціюабо запитати мене

Дякую!

Я відповім Вам найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.

Made with