Illustration

Мої консультації є унікальними

Бути моїм клієнтом – це по-іншому й краще!

Маючи чудових та фахових вчителів та з досвіду практики сформувався особистий комплексний підхід, який визнає простий факт, що єдиний план або техніка є недостатніми. Мій підхід - забезпечити гармонійне функціонування особистості цілісно. Я практикую індивідуальний процес, який може зробити більше, ніж просто допомогти вирішити вашу емоційну або психологічну проблему. Насправді кожен клієнт є унікальним та цінним і має величезний потенціал, але нажаль часто про це не здогадується та знецінює себе. Я можу допомогти вам перетворити вашу боротьбу на шлях до потужного та глибокого союзу з собою. Не треба себе змінювати, витрачаючи на це велику кількість сил та часу. Треба стати самому собі кращим другом, прийняти себе, а любов до себе, до життя може давати таку величезну кількість енергії, що іноді клієнту навіть складно уявити. Нажаль після 30 років стати більш енергійним замало, бо іноді ця звільнена енергія, за звичкою, заходить всередину, збільшуючи соматичні (тілесні) захворювання. Тому в моєму підході відслідковування і робота з психосоматикою займає важливе місце. Працюю з запитами та працюю з особистістю клієнта в цілому. Як казав раніше, не кожна особистість здатна отримати підсилення енергетичного потенціалу та додавання ресурсу, навіть тоді коли є така можливість (часто навпаки, людина отримала ресурс і відразу бажає його позбутись щоб знову опинитись в нересурсному стані), тому я працюю на балансі: трішки розвинули особистість і трішки підсилили енергетичний потенціал. Крок за кроком до потужної особистості. Вважаю важливим щоб клієнт після відвідувань моїх сесій сам чудово орієнтувався, що таке його особистість, з чого складається і що треба щоб вона гармонійно працювала, тому це вимагає індивідуального підходу до кожного клієнта, до кожної особистості. Потужна та успішна особистість насолоджується життям, вміє як працювати, так і відпочивати, чітко знає що хоче, бачить себе в майбутньому, легка в спілкуванні, формує позитивне оточення навколо себе, чітко прямує до цілі та здатна обрати собі такого ж успішного партнера, з яким життя буде спрвжньою насолодою. Я знаю шлях до потужної особистості і покажу його Вам.

Мій унікальний стиль

З кожним клієнтом я працюю в підтримуючій атмосфері, завдяки здатності бачити в своїх клієнтах багато позитивних, гарних та сильних якостей. Це спонукає клієнта ділитися зі мною будь чим, не побоюючись почути знецінення у відповідь. Звісно сучасний психологічний інструментарій, яким користуюсь, відіграє значну роль в цьому. Тому в першу чергу клієнт починає відчувати свою цінність, та розуміє, що в ньому бачать особистість і розкриває свій потенціал. Моя відкритість теж грає важливу роль для взаєморозуміння з кожним із клієнтів для встановлення справжніх, чесних, безпечних, турботливих і корисних стосунків. Для мене створити такий комфортний простір клієнту є надважливим. І я його створюю. Мій стиль практичний і побудований на реаліях повсякденного життя.

Мій підхід

icon

Оптимізація захистів

В дорослому віці особистість вже сформована, тому моя позиція не руйнувати та не експериментувати з побудовою геть нового, а покращити і підсилити те що є. У своїй практиці я не знецінюю життєві складнощі або минуле, а навпаки використовую як важливий досвід та знання, які необхідно використовувати в процесі зцілення.

icon

Індивідуальний підхід

Ні один психічний стан, ні клієнт не є однаковими. В кожного є свої цінності, почуття, унікальні потреби, які насправді є дуже важливі. Ось чому моє професійне переконання йти від потреб клієнта і адаптувати мій підхід консультування з урахуванням унікальних обставин та індивідуальності кожної окремої особистості.

icon

Орієнтація на сильні сторони особистості

Кожна людина має як набір слабких сторін, так і набір сильних. Надважливим для клієнта є вміти їх не приховувати, а вміти їх розпізнавати і приймати, а я як фахівець із консультування, докладу всіх зусиль, щоб і слабкі і сильні сторони працювали на Вас. Наші слабкі сторони - це захист і він теж потрібен

icon

Спільна робота

Моє особисте сприйняття стосунків між психологом і клієнтом – це рівноправне партнерство зі спільними мотиваціями та цілями. Також це підтримка клієнту - щоб не відбувалось в житті я буду поряд! Я також не один в мене за спиною дуже фахові колеги та потужний ресурс.

icon

Цілісний

Я переконаний, що будь-яку психологічну проблему слід сприймати комплексно. Тут однаково важливі тіло, почуття, розум і дух. Тому велику увагу приділяю психосоматиці та фізичному комфорту тіла. Так як психологічний і фізичний біль пов'язані між собою.

icon

На основі досвіду

Хоч і маю свій великий досвід як успіхів так і невдач, але працюючи в консультуванні, кожен клієнт додає щось нове і унікальне. Всі люди різні і у кожного свій особистий шлях і він важливий. Багаж загального досвіду допомагає клієнтам формувати свій якомога оптимальніше.

Мій напрямок - Розвиток особистості

Розвиток особистості це гуманістичний напрямок в сучасній психології. Основою напрямку в якому я працюю є концепція розвитку особистості Еріка Еріксона: вісім стадій розвитку, які повинна пройти людина, починаючи з народження. Якщо із-за якихось травмуючих подій людина не пройшла якусь з стадій, то вона фіксується в тій стадії, що заважає цій людині, вже в зрілому віці рухатись далі, досягати цілі, будувати близькі стосунки, тощо, тобто насолоджуватись життям в повній мірі. Начебто щось зчепилося за ноги і волочиться за Вами, заважаючи йти. Тому одним із самих дієвих способів є повернутися на початок тієї стадії і пройти її вже успішно. І тут використовуються як класичні, так і сучасні дієві психологічні практики та інструментарій. Стадія яка проживається три-чотири роки в дитинстві, в консультуванні проживається спочатку за одну або декілька сесій, а потім для закріплення за пів року, або в консультуванні з психологом, або самостійно в саморозвитку. В роботі використовується:- Періодизація розвитку Еріка Еріксона взята за основу. Пройти ранні стадії якої, ніколи не пізно. Побудова особистих кордонів на цих стадіях. Також розуміння кризи ідентичності, та кризи загалом, як долати, розуміння важливості ідентичності в цьому. - психоаналіз Зигмунда Фрейда, де ключовою енергією є енергія насолоди Життям (любові до життя) Лібідо, та баланс її з енергією Смерті (Мортідо). Розуміння цього балансу допомагає мати ресурс (бути в ресурсі), мати опори. Розуміти свій енергетичний потенціал як в реалізації так і в розвитку. - Емоційна грамотність. Теорія прив’язаності Джона Боулбі, яка демонструє появу слабких моделей взаємодії, спочатку з Материнською фігурою і в подальшому як базову для уникання криз ідентичності, а не проходження їх, також для взаємодії з суспільством.- Використовується Транзакційний аналіз Еріка Берна як інструментарій розуміння себе та взаємодії з суспільством. Використовується контракт та розуміння контрактування; заборонні послання, драйвери, життєві сценарії.- Використовується Аналітична психологія Карла Густава Юнга в якості інструментарію: казкотерапія, метафоричні асоціативні карти.


Мої контакти

Якщо у вас є будь-які запитання чи запити щодо вашої проблеми з психічним здоров’ям, будь ласка, не вагайтеся. Не соромтеся зв’язатися зі мною, напишіть мені у Viber і я зв’яжусь з вами якомога швидше. Заздалегідь вибачаюсь, що не завжди маю змогу відповісти на дзвінок, тому прошу писати у Viber, або у форму яка поряд праворуч

Адреса

Київська область, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 11 ( центральний корпус Інституту механіки та автоматики), офіс 602 ( 6 поверх )

Робочі години

вівторок-субота10:00 –20:00

Записатися на консультаціюабо запитати мене

Дякую!

Я відповім Вам найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.

Made with