Вартість та як це працює

Вартість однієї години на сьогодні становить 600грнМаю одне соціальне (безкоштовне) місце. На сьогодні (з 20.04.2024) місце вільне.

Зазвичай сесія триває годину. Іноді сесія за домовленістю може тривати півтори години.Тут на сайті вартість однієї години може змінюватись в залежності від мого навантаження. Тому важливо перевіряти вартість на сайті на той день коли Ви хочете записатися. Якщо на сьогоднішній день до мене записані менше шести клієнтів, то вартість буде мінімальна. Якщо вже маю шість клієнтів, то вартість тут на сайті (для нового, сьомого клієнта) буде збільшена. І навпаки якщо кількість клієнтів зменшилась, до менше шести, то вартість знову буде мінімальною (400 грн).

Курс "Путівник особистості" 10 сесій за ціною 4000грн

Курс "Путівник особистості" купуєте одразу 10 сесій, як подарунковий сертифікат. Його можна придбати як подарунок собі та заощадити.Курс є більш консультативним з використанням сучасного методу психоедукації, тобто сесії є тематичними і мають свою послідовність. Але все-одно в цьому курсі буде присутній, за бажанням, індивідуальний підхід і часткове пропарювання саме Ваших запитів. Тобто 40% часу буде теоретична частина, наприклад, що таке особисті кордони, а потім 20% часу ми цю теорію приміряємо до Ваших особистих кордонів. Одними з головних цілей цього курсу є Прийняття себе, Любов і Повага до себе. Це є атрибути успішної особистості. Тому важливо, як мінімум, добре в цьому розумітись та згодом рухатись чітко в цьому напрямку. Більш детально про курс - перейти в розділ "Подарунковий сертифікат".

Перший крок

Давайте спочатку почнемо з повідомлення мені у Viber щоб домовитись на безкоштовну 15-хвилинну телефонну розмову (або зустріч), щоб краще зрозуміти вашу конкретну проблему та те, як я можу вам допомогти. Я попередньо визначу, який тип консультації або терапії слід застосувати, щоб це виправити та скільки на це потрібно сесій. Якщо ви вирішите, що нам доцільно зустрітися, ми обговоримо розклад і доступність, а також визначимо точну ціну на ваші сесії.Перед нашою першою зустріччю я надішлю вам кілька форм для заповнення, на які треба буде відповісти та вислати мені на пошту або на Viber, також можна буде взяти з собою під час першого візиту.

Другий крок

До першої зустрічі я розроблю план консультування з урахуванням ваших конкретних проблем. Спільно вирішуємо чи працювати тільки з причиною, чи більш глибше з посиленням особистості в цілому. Під час цього другого етапу нашої спільної роботи, я більш детально визначу причини вашої проблеми та розроблю план консультування з урахуванням ваших конкретних проблем і поділюся ним з вами. Це може бути одна-дві сесії, а може бути ціла серія сесій на пів року-рік. Щотижнева частота сесій, яка вам знадобиться, і те, як часто ми зустрічаємося, залежить від таких факторів, як природа ваших кінцевих цілей, наскільки складні симптоми, наскільки сильний стрес, який ви зараз відчуваєте, як довго ви маєте справу з вашою ситуацією, різними аспектами вашого способу життя, кількістю підтримки, яку ви отримуєте від членів родини та інших близьких вам людей, і як швидко ми можемо досягти прогресу. Також можливо, що для конкретних варіантів лікування виникне потреба в задіянні ще додаткових фахівців, таких як психіатр (у випадку виникнення в мене підозри на клінічну депресію, ПТСР, тощо) або психотерапевт який працює в більш вузькій сфері і буде більш корисний для Вас. Я співпрацюю з чудовими фахівцями тому виберемо максимально комфортний та безпечний для Вас варіант.

Результат

Протягом усього процесу консультування та терапії, наприкінці кожного сеансу, ми разом аналізуватимемо нашу роботу та визначимо прогрес. Якщо справи пішли набагато краще, ми або вирішуємо, що настав час закінчити нашу спільну роботу, або, якщо ви бажаєте, почнемо роботу над іншим запитом чи проблемою. Рішення про завершення або продовження терапії завжди приймаєте Ви. Моя постійна мета — забезпечити Вас максимально комфортним простором. Відчути, що Ви цінні, що тут Вас чують і до Вас прислухаються, дати Вам змогу повірити в те, що Ви можете рухатися своїм життям з почуттям ясності, проникливості, гнучкості та благополуччя.

Мої реквізити

Авдєєв Денис Євгенійович ФОПКод отримувача: 2705617335Рахунок отримувача: UA273052990000026000030123068Найменування банку АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

Якщо це схоже на те, що ви шукаєте

Made with