Illustration

курс Путівник особистості

Подарунковий сертифікат це подарунок комусь з близьких, або самому собі індивідуального курсу "Путівник особистості". Він складається з 10 сесій та коштує 3000грн. (за умови подарунку собі, оплата можлива частинами)Курс є консультативним з використанням сучасного методу психоедукації, тобто з елементами цікавого навчання. Сесії є тематичними і мають свою послідовність. В цьому курсі буде присутній, за бажанням, індивідуальний підхід і часткове пропарювання саме запитів власника сертифікату. Тобто 40% часу буде теоретична частина, наприклад, що таке особисті кордони, а потім 20% часу ми цю теорію приміряємо до Ваших особистих кордонів. Курс можна призупинити і між сесіями зробити індивідуальну сесію (або декілька), якщо з'явився очевидний запит (наприклад, з відчуттям тих же особистих кордонів). Одними з головних цілей цього курсу є Прийняття себе, Любов і Повага до себе. Це є атрибути успішної особистості. Тому важливо, як мінімум, добре в цьому розумітись та згодом рухатись чітко в цьому напрямку. Більш детально про курс - перейти в розділ "Подарунковий сертифікат".Автор курсу магістр з психології та практикуючий психолог, член спілки «Українська спільнота транзакційного аналізу» Денис Авдєєв. Зміст сесій та їх послідовність захищені авторським правом. 1. Вступна сесія. Що таке контракт?2. Ідентичність та криза ідентичності. 3. Психотравми. Що таке насилля та наслідки насилля. 4. Особисті кордони та емоційна грамотність5. Фігура Мами6. Фігура Батька 7. Повернення до ідентичності як до фундаменту особистості.8. Прийняття себе.9. Любов та Повага до себе.10. Підсумовуюча сесія

Як замовити

Якщо Ви зацікавились в придбанні Подарункового сертифікату, то напишіть мені у Viber, на пошту або зателефонуйте (заздалегідь вибачаюсь, що не завжди маю змогу відповісти на дзвінок, тому краще писати в Viber і як звільнюсь зателефоную).Подарунковий сертифікат індивідуальний, має свій номер, та діє рік з моменту купівлі. Я ставлю дату підписуюсь та відправляю поштою або передаю при зустрічі якщо Ви мешкаєте недалеко від адреси вказаної в Мої контакти.

Мої реквізити

Авдєєв Денис Євгенійович ФОПКод отримувача: 2705617335Рахунок отримувача: UA273052990000026000030123068Найменування банку АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

Made with