Illustration

Про мене

Магістр з психології це моя друга освіта вже в зрілому віці. Перша освіта – технічна, яка для мене є теж вдалою реалізацією та допомогла отримати цікавий і цінний досвід від автомеханіка до головного інженера в потужній компанії. Психологія мене приваблювала з юнацьких літ. Звернувши увагу, що знайомі та друзі дуже часто просять поради саме в мене, залишаючись потім вдячними, вирішив все таки піти навчатись на психолога. На шляху навчання і паралельно на курсах оволодіння психологічними практиками та в індивідуальній роботі з психологом, прийшов до багатьох позитивних змін в собі, в розвитку своєї особистості, що зменшило внутрішні конфлікти, покращило світогляд, додало енергії, внутрішнього наповнення, додало вміння радіти та насолоджуватись життям. Тоді й вирішив змінити напрямок своєї професійної діяльності, як за поради і підтримки своїх викладачів, так і за бажанням так само допомагати якісно покращувати своє життя іншим. Скажу по-секрету, так кардинально змінювати своє життя в зрілому віці не просто, але можливо. І саме психологія допомогла мені вдало це зробити. Чи опускались руки і чи поглинали думки, що це помилка і нічого не вийде? Звісно так, але тепер це гарний досвід і яким я відверто можу ділитися з клієнтом в рази полегшуючи йому подібний шлях. Які б плани та цілі у Вас не були, я допоможу дійти до кінця та досягти успіху, бо такого інструментарію в моїй психологічній практиці з клієнтом достатньо. Тому з великим задоволенням ділюся своїми професійними знаннями та своїм досвідом з клієнтами. На сьогоднішній день вже сертифікований практикуючий психолог, член спілки фахових психологів: Українська спільнота транзакційного аналізу (УСТА) http://usta.org.ua та член Національна психологічна асоціація (НПА) https://www.npa-ua.org.

Освіта та досвід

Університет економіки та права «КРОК»В 2019 році поступив до бакалаврату на спеціальність психологія.В 2021 році перевівся до Магістратури на спеціальність психологія.В 2022 році захистився і отримав звання магістр з психології.З 2021 року є членом Української Спільноти Транзакційного Аналізу.З 2019 року проходив додаткові навчання у авторитетних фахівців з унікальних та дієвих напрямків психології, та маю сертифікати.З середини 2022 працюю практикуючим психологом.Продовжую навчатись через спільноту психологів, як у вітчизняних психологів так і у наших зарубіжних колег.Тісно співпрацюю та раджусь з колегами в своєму та інших напрямках в тому числі психіатрами. Маю контакти і гарні стосунки з чудовими фахівцями, тому можу їх радити, якщо мій напрямок буде менш ефективний для конкретної проблеми. Для мене головне не мати побільше клієнтів, а максимально якісна їх підтримка та допомога.

Потрібна допомога? Зв'яжіться зі мною

Мої пріоритети

Illustration

Підтримуючий

Illustration

Ви цінні

Illustration

Індивідуальний до кожного

Illustration

На любові до себе і до інших

Illustration

Орієнтація на сильні сторони особистості

Illustration

Без ярликів та порівнянь

Відео про мене

Мої сертифікати

R&D Leader in Tech photo
Most Innovative B2B Solutions photo
Best Service Provider
Best Service Provider
Leader of Innovation photo
Leader of Innovation photo
Leader of Innovation photo
Leader of Innovation photo

Мої контакти

Якщо у вас є будь-які запитання чи запити щодо вашої проблеми з психічним здоров’ям, будь ласка, не вагайтеся. Не соромтеся зв’язатися зі мною, напишіть мені у Viber і я зв’яжусь з вами якомога швидше. Заздалегідь вибачаюсь, що не завжди маю змогу відповісти на дзвінок, тому прошу писати у Viber, або у форму яка поряд праворуч

Адреса

Київська область, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 11 ( центральний корпус Інституту механіки та автоматики), офіс 602 ( 6 поверх )

Робочі години

вівторок-субота10:00 –20:00

Контакти

+38 (067) 959 63 12 ( Viber )moc.liamg%40veieidva.syned

Записатися на консультаціюабо запитати мене

Дякую!

Я відповім Вам найближчим часом..

Can't send form.

Please try again later.

Made with